איך בוחרים די ג'יי לחתונה?

המדריך : איך בוחרים די ג'יי לחתונה?

אירוע החתונה הוא אירוע חשוב מאוד לזוג המתחתן ולמשפחה כולה. היום בו השניים מקדשים את ברית הנישואין ומצהירים על אהבתם הנצחית. כיאה למאורע שכזה צריך לחגוג אותו כמו שצריך ואין חגיגה או מסיבה טובה בלי מוסיקה כמובן. הטרנדים המוסיקליים עשויים להשתנות אחת לכמה שנים, כמו כמה השירים הפופולריים ביותר לאותה השנה, זמרים חדשים שפרצו וכד'. לכן מוטב להשאיר את המוסיקה בחתונה בידיים של די ג'יי מקצועי ומנוסה.

הבחירה הראשונה עם הדיג'יי:

בפגישתכם הראשונה עם התקליטן לחתונה (די ג'יי) אתם רוצים לבדוק את הרושם הראשוני שלכם מאיש המקצוע, מידת הרצינות שלו, מידת הקשב שלו אתכם – האם הוא קשוב אליכם ואל הצרכים שלכם או עסוק במקביל בדברים אחרים ומזלזל בזמן שלכם? אתם רוצים לוודא שהוא זמין ביום האירוע, מה קורה במידה והוא מבריז – האם יש חוזה חתום? האם יש מחליף במידת הצורך שיכול להגיע באופן מידי? האם יש לכם כימיה טובה עם הדי ג'יי? וכמובן מהי הצעת המחיר שהוא נותן לכם והאם זה מתאים לכם?

איך בוחרים די ג'יי לחתונה?

דברים שאתם רוצים לבדוק לפני הפניה לתקליטן:

  • ראשית כדאי יהיה לפנות לכמה תקליטנים במקביל, להיפגש לפחות עם 2-3 מהם ואז להחליט עם מי לעבוד.
  • האם התקליטן משלם עבור אקו"ם או שהאחראיות היא עליכם?
  • בדקו את ההמלצות על התקליטן.
  • בדקו את תיק העבודות שלו באתר האינטרנט שלו (סרטוני יוטיוב שמציגים את העבודה שלו בחתונות ואירועים שונים).
  • ועוד…

להתאים את המוסיקה לקהל שלכם:

חשוב מאוד לעבוד מול די ג'יי לחתונה שיהיה מקצועי, מנוסה וסבלני. כזה שישמח להכין מיקס מיוחד עבור החתונה שלכם או לשדרג את המיקסים הקיימים שלו עם שירים המתאימים לבקשות שלכם. אם יש לכם שירים או זמרים ספציפיים שאתם רוצים להשמיע את השירים שלהם ברקע, אם לפחות בצד אחד של המשפחה יש חשיבות לרקע העדתי ושירים תרבותיים של הדת שכדאי לשלב ועוד. כמו כן בחרו יחד את שיר ההליכה לחופה שילווה את החתן והכלה בדרך לחופה וכו'. לסיכום; אנו ממליצים לא להקל ראש בבחירת די ג'יי לחתונה וכי אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים באיש המקצוע הנכון והמתאים לכם ביותר. בסופו של יום למוסיקה יש תפקיד עיקרי בהצלחת האירוע ומי שאמון על המוסיקה לאורך כל האירוע הוא התקליטן שאתם עובדים עמו. ודאו שאתם מסודרים מבחינת התשלום לאקו"ם עבור השמעת השירים באירוע והתקשרו קצת לפני האירוע לוודא שהתקליטן בריא, זמין והוא מודע לאירוע שלכם. אנחנו מקווים שעכשיו אתם כבר יודעים איך בוחרים די ג'יי לחתונה.