איך בוחרים תקליטן לחתונה?

אז איך בוחרים תקליטן לחתונה?

אחד מאנשי המקצוע שתצטרכו לשכור את שירותיו לאירוע החתונה שלכם או של יקיריכם הוא כמובן התקליטן. אותו אדם שעומד על עמדת התקליטן שלו על הבמה ודואג להשמעת המוסיקה באירוע. עבודתו מתחילה עוד הרבה לפני האירוע עם הכנת המיקסים המתאימים לאופי האירוע, לקהל היעד, לאורך האירוע וכמובן ביצוע התאמות לבקשות מיוחדות של מארגני האירוע. עליו לגבות את הכול ולבדוק שהכול יעבוד היטב ושלא יהיו פשלות ביום האירוע, להכין את הציוד ולהגיע מוקדם לפני התחלת האירוע שכן הוא צריך לבדוק את הציוד במקום, לחבר להגברה, לחבר את המיקרופון, לבדוק שהכול עובד וכו'.

היכן נוכל למצוא תקליטן לחתונה?

  • אינדקסים של אנשי מקצוע – אתרי המלצות למיניהם, אינדקסים וכד' המציגים אנשי מקצוע מתחומים שונים, לרבות אנשי מקצוע לחתונה שסביר להניח שתמצאו שם לא מעט תקליטנים איכותיים המעוניינים להופיע בכל רשימה כזו.
  • חיפוש בגוגל – תוצאות ראשונות בגוגל בדרך כלל לא מטעות. חיפוש מהיר בגוגל וכניסה לתוצאות האורגניות (לא הממומנות) הראשונות יספקו לכם תוצאות איכותיות בדרך כלל. למקסימום מיקוד בחיפוש כדאי להוסיף את העיר שבה נערך האירוע. לדוגמה: תקליטן לחתונה בתל אביב, תקליטן לחתונה בראש לציון וכו'.
  •  פורטלים בתחום החתונות – לרוב מציגים גם פרסומים של אנשים מקצוע מומלצים לחתונה.

איך בוחרים תקליטן לחתונה?

הפרמטרים המשפיעים על בחירת תקליטן לחתונה:

כאשר אנו באים לבחון תקליטן לחתונה שלנו אנו רוצים בראש ובראשונה לבחון את האיכות התקליטן באמצעות תיק העבודות שלו. אנו רוצים לקבל המלצות או לקרוא המלצות אותנטיות על התקליטן וכמובן שנרצה גם להתרשם ממנו בפגישה באופן אישי ולראות את מידת המקצוענות שלו וההקשבה שלו לרצונות ולצרכים שלנו. לבסוף כדאי להתחשב גם במחיר אך רק כשהוא משחק פקטור חשוב.

מתי המחיר מתחיל לשחק פקטור חשוב?

מחיר זול מדי של התקליטן צריך להדליק לכם נורה אדומה כיוון שאולי מדובר בתקליטן חסר ניסיון, חסר הכשרה מקצועית ואולי כזה שלא מעריך את עצמו מספיק. במקרה כזה עשוי להיות פתח לבלגן, חוסר מחויבות, חוסר מקצועיות או ציוד פשוט מדי ללא גיבויים. מצד שני אנחנו לא רוצים גם לשלם מחיר מופרז הגובל בגזל. לכן חפשו תקליטן שעולה כמה אלפי שקלים בערך בין 2500 ל-7000 ₪. באירועים גדולים מאוד הנמשכים עד השעות הקטנות של הבוקר ובהנחה שיש בקשות אישיות רבות המחיר עשוי להגיע גם עד 10,000 ₪ לחתונה.

תקליטן מצוין – הוא מה שמבדיל ביניכם לבין אירוע מוצלח. אל תקלו ראש בבחירת התקליטן לחתונה שלכם.