כמה עולה תקליטן לחתונה ?

אז כמה עולה תקליטן לחתונה?

אירוע החתונה הוא אירוע חשוב ורבים מאתנו מקווים להתחתן פעם אחת בחיים שלנו. בשל מידת המיוחדות של האירוע אנו נרצה לדאוג שהכול יתקתק ויתפקד כראוי, להזמין את אנשי המקצוע הנכונים ולדאוג שהאורחים שלנו ייהנו מכל רגע. איך אפשר ליהנות מאירוע כלשהו, במיוחד חתונה, ללא מוסיקה? אם כן נצטרך לדאוג לתקליטן איכותי שידע לתפעל את האורחים, להרים את האווירה ולהוביל את החלקים השונים של האירוע עם קריינות כריזמטית, המוסיקה הנכונה בכל שלב באירוע ועוד.

מה המחיר של תקליטן לחתונה?

נתחיל בטווח המחירים המקובל והוא בין 4000 ל-8000 ₪ בממוצע. כמובן שעדיין תוכלו לקבל הצעות מחיר זולות או יקרות יותר אולם זה הטווח הממוצע של צלמים טובים, שגם מכבדים את זמן ואיכות העבודה שלהם ומצד שני גם לא מחפשים לגזול את הלקוח אלא להתפרנס בכבוד. נדיר מאוד שתוכלו למצוא צלמים טובים ומנוסים בפחות מהמחירים הללו אולם גם ב4000-5000 ₪ תוכלו למצוא צלמים נהדרים אם תבצעו השוואת מחירים.

כמה עולה תקליטן לחתונה ?

אילו פרמטרים יכולים להשפיע על המחיר?

המחיר של תקליטן לחתונה יכול להיות מושפע מאורך זמן השהייה של התקליטן, מיקום האירוע, ציוד נוסף שהתקליטן צריך לארגן אתו, בקשות מיוחדות שדרשו עבודה מיוחדת לקראת האירוע ועוד. כמובן שכל תקליטן מעריך את זמן העבודה שלו אחרת. בנוסף, קחו בחשבון שבעונת האירועים בקיץ התקליטנים הטובים עמוסים יותר ולכן עם הביקוש עולים המחירים. קחו בחשבון שתוכלו לשלם על תקליטן כ-5000 שח לאירוע בחורף ופתאום בקיץ הוא יגבה 1000-1500 שח יותר – קחו בחשבון שזה הגיוני.