מחיר די ג'יי לחתונה

מחיר די ג'יי לחתונה

די ג'יי לחתונה הוא אחד מאנשי המקצוע המרכזיים בכל אירוע שכזה. החתונה היא אירוע של פעם בחיים (או לפחות מקווים שכך יהיה) ולכן משקיעים המון כסף, זמן ומשאבים בתכנון האירוע, בבחירת המיקום, בבחירת כל חלק במאכלים והשתייה שיוגשו באירוע, בתכנון מהלך האירוע, בחליפות החתן והכלה ועוד. בחירת התקליטן לחתונה שלכם הוא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש. אחד החלקים המרכזיים באירוע הוא כמובן המוסיקה. המוסיקה באירוע כמו חתונה היא זו שתקבע את האווירה במקום, התקליטן יכריז על המהלכים הבאים באירוע כמו כניסת החתן והכלה, כמו ריקוד הסלואו המסורתי, כמו הזמן להגיע אל רחבת הריקודים ולפצוח בריקודים ובשירה ועוד.

הדגשים החשובים לבחירת די ג'יי לחתונה:

  • רושם ראשוני – כמובן שאתם רוצים לעבוד מול תקליטן שעושה עליכם רושם ראשוני חיובי. זאת תוכלו לראות בפגישה מול התקליטן – האם הוא מתייחס אליכם במלוא הרצינות? קשוב לצרכים שלכם? או מתעסק בדברים אחרים במקביל ומראה מעין זלזול?
  • המלצות – האם יש לקוחות עבר שיכולים להמליץ על התקליטן בשיחת טלפון? או לפחות לקרוא המלצות אותנטיות בגוגל מיי ביזנס או ברשתות החברתיות?
  • תיק עבודות – כדאי לבדוק כמובן את תיק העבודות של התקליטן. כאן לא מדובר בתמונות אלא בסרטונים מוקלטים מאירועים שהופיע בהם.
  • אחראיות וזמינות – האם התקליטן זמין בתאריך ובשעות של האירוע שלכם? מה קורה במידה והוא לא מופיע? האם הוא מספק אחראיות ופיצויים? האם הוא מספק מחליף במידה והוא לא יהיה זמין מסיבות מסוימות?
  •  גמישות – במידה והחתונה תימשך עוד שעה-שעתיים אל תוך השעות הקטנות של הלילה האם הוא יזרום ויישאר או ימהר לפרוק את הציוד וללכת?
  • תשלום לאקו"ם – מי אחראי על התשלום לאקו"ם?
  • מקצועיות – האם הוא משתמש באותו מיקס של שירים לכל האירועים או שיכול לשלב גם בקשות מיוחדות שלכם?
  • מחיר – פרמטר חשוב שכן ארגון האירוע מצריך הוצאות לא מעטות ולכן חשוב לבדוק מחיר די ג'יי לחתונה שיהיה מחיר סביר – לא זול מדי ולא יקר מדי.

מחיר די ג'יי לחתונה

כמה עולה לנו די ג'יי לחתונה?

עלות של די ג'יי לחתונה יכול לנוע בדרך כלל בין 3,000 ל-8,000 ₪ בממוצע. תמיד תוכלו למצוא תקליטנים זולים או יקרים יותר אולם אלו המחירים הממוצעים האחראיים מה שנקרא. כלומר תקליטנים טובים במחירים ממוצעים, לא מוגזמים מצד אחד ולא זולים מדי המצביעים על חוסר ניסיון או חוסר ביטחון של התקליטן.

היכן נוכל למצוא תקליטן אמין לחתונה?

ניתן למצוא מגוון תקליטנים בחיפוש קל בגוגל, בפרסומים שונים באינדקסים או פורטלים העוסקים בתקליטנים לחתונות או אנשי מקצוע לחתונות וכו'.