צילום אירועים

צילום אירועים איכותי

למה בכלל לצלם אירועים? צילום אירועים הוא התיעוד הקרוב ביותר למציאות של האירוע שתרחש והמקור היחיד שישאר לכם לאורך ימים ולכל החיים. צילום אירועים מתחלק לשניים – צילום סטילס וצילום וידאו. שני אלה שונים באופי ובאופן התיעוד וגם ההתייחסות אליהם שונה מבחינת ההפקה והתקציב.

צילום סטילס של אירועים

רבים טועים לחשוב כי צילום וידאו הוא גולת הכותרת של תיעוד האירוע שלכם. אבל הדבר ממש לא כך. בממוצע צופים מזמיני האירוע בוידאו שהופק פעמיים או שלוש בשנה הראשונה ואחר כך אחת לכמה שנים. בצילומי הסטילס מסתכלים הרבה יותר והם הרבה יותר שימושיים.  צילום סטילס מנציח את הרגע בעוד שצילום וידאו מותח את הרגע עד שזה נגמר. כשאתם מביטים ברגע הגשת כוס היין לכלה בצילום סטילס הרגע לא נגמר ואתם יכולים להתמקד ברגע הזה לזמן ממושך, וזה הכוח של צילומי הסטילס, וזו הסיבה שצילומי סטילס יותר נצפים מצילומי הוידאו למרות שהיום אין שום בעייה לצפות בוידאו בכל מקום. אתם צריכים לוודא כי צלם הסטילס מקצועי שיודע את המלאכה וכי יגיש לכם את הצילומים באלבום יפה וישמור לכם את כל הפרטים שלא נכנסו לאלבום באופן דיגיטאלי.

צילום אירועים

צילום וידאו לאירוע

צילום וידאו לאירוע זו הפקה שונה לגמרי מהפקת צילום סטילס. הפקה כזו יכולה להגיע לסכומים גדולים ויכולה להתבצע בסכומים נמוכים וסבירים. הכל תלוי באיזה רמה תרצו לקבל את צילומי האירוע שלכם. ניתן להביא אביזרים רבים ותאורה מיוחדת, מנופים, שלל צלמים ועוזרים וכיוצא באלה. אחרי הצילומים יש צורך לערוך הכל לסרט אחד וקצבי וגם זה תלוי באפקטים שתרצו וכדומה.

סוגי האירועים שאצלנו מצלמים

אנו מתמחים באירועים משפחתיים, חתונות, בר מצווה / בת מצווה, צילום אירועים עסקיים וכדומה. והכי חשוב –הקפידו היטב לפני האירוע להראות לצלם הסטילס ולצלמי הוידאו את הדמויות החשובות שמשתתפות בחתונה כדי שידעו להכניס את בני המשפחה הקרובים לצילומים ושלא יפספסו אף אחד. כך, תוכלו לאחר האירוע להבטיח כי הזכרונות מהערב החשוב הזה יישארו איתכם לכל המשך החיים עם הרבה התרגשות והרבה אהבה באוויר.

צריכים גם תקליטן לחתונה? לחצו כאן