צלם אירועים במרכז

בחירת צלם אירועים במרכז

למה בכלל לצלם אירועים? צילום אירועים הוא התיעוד הקרוב ביותר למציאות של האירוע שתרחש והמקור היחיד שיישאר לכם לאורך ימים ולכל החיים. צילום אירועים מתחלק לשניים – צילום סטילס וצילום וידאו. שני אלה שונים באופי ובאופן התיעוד וגם ההתייחסות אליהם שונה מבחינת ההפקה והתקציב ואם יש לכם אירוע במרכז כדאי לבחור צלם אירועים מומלץ במרכז.

צלם אירועים במרכז

צילום סטילס של אירועים

רבים טועים לחשוב כי צילום וידאו הוא גולת הכותרת של תיעוד האירוע שלכם. אבל הדבר ממש לא כך. בממוצע צופים מזמיני האירוע בווידאו שהופק פעמיים או שלוש בשנה הראשונה ואחר כך אחת לכמה שנים. בצילומי הסטילס מסתכלים הרבה יותר והם הרבה יותר שימושיים.  צילום סטילס מנציח את הרגע בעוד שצילום וידאו מותח את הרגע עד שזה נגמר. כשאתם מביטים ברגע הגשת כוס היין לכלה בצילום סטילס הרגע לא נגמר ואתם יכולים להתמקד ברגע הזה לזמן ממושך, וזה הכוח של צילומי הסטילס, וזו הסיבה שצילומי סטילס יותר נצפים מצילומי הווידאו למרות שהיום אין שום בעיה לצפות בווידאו בכל מקום. אתם צריכים לוודא כי צלם אירועים במרכז שמתמחה בצילום סטילס מקצועי יודע את המלאכה וכי יגיש לכם את הצילומים באלבום יפה וישמור לכם את כל הפרטים שלא נכנסו לאלבום באופן דיגיטאלי.

צילום וידאו לאירוע

צילום וידאו לאירוע זו הפקה שונה לגמרי מהפקת צילום סטילס. הפקה כזו יכולה להגיע לסכומים גדולים ויכולה להתבצע בסכומים נמוכים וסבירים. הכל תלוי באיזה רמה תרצו לקבל את צילומי האירוע שלכם. ניתן להביא אביזרים רבים ותאורה מיוחדת, מנופים, שלל צלמים ועוזרים וכיוצא באלה. אחרי הצילומים יש צורך לערוך הכל לסרט אחד וקצבי וגם זה תלוי באפקטים שתרצו וכדומה.

סוגי האירועים לצלם אירועים במרכז

חשוב לבחור בצלם אירועים שמתמחה באירועים משפחתיים, חתונות, בר מצווה / בת מצווה, צילום אירועים עסקיים וכדומה. והכי חשוב –הקפידו היטב לפני האירוע להראות לצלם הסטילס ולצלמי הווידאו את הדמויות החשובות שמשתתפות בחתונה כדי שידעו להכניס את בני המשפחה הקרובים לצילומים ושלא יפספסו אף אחד. כך, תוכלו לאחר האירוע להבטיח כי הזיכרונות מהערב החשוב הזה יישארו איתכם לכל המשך החיים עם הרבה התרגשות והרבה אהבה באוויר ותדעו שבחרתם בצלם האירועים המתאים לאירוע שלכם.

צריכים גם תקליטן לחתונה? לחצו כאן