רשימת שירים לחתונה 2022

בחירת שירים לחתונה 2022

יש שירים שאף אחד לא יכול להשתתף בחתונה מבלי לשמוע את הביצוע המרגש שלהם, ובצדק. שירים לחתונה הפכו כבר מזמן לסיבה מוצדקת וחגיגית להשמיע אותם בזמן כזה והם מביאים אתם זיכרונות ואסוציאציות שלא עוזבות אותנו שנים. תקליטן לחתונה שמכיר את השירים האלה יכול להציע מגוון גדול של שירים שמתאימים לכל סגנון ולכל טעם אישי, ובוודאי אם הזוג החוגג אוהב מוזיקה ומתרגש ממנה. ברגעים הכי חשובים רוצים ללכת לכיוון החופה כשהשיר שאהבתם הכי הרבה או זה שהפגיש ביניכם הוא השיר שמדבר הכי טוב על האהבה שלכם.

רשימת שירים לחתונה 2021

החשיבות של מוזיקה טובה ונכונה לכל אירוע

מוזיקה קשורה לרגשות שלנו קשר חזק ובאירועים משמחים היא גם מצליחה לגעת בנו וללוות אותנו בצלילים ובמילים כשאנחנו אפילו לא מצליחים להתבטא מרוב התרגשות. התפקיד של תקליטן באירועים הוא למצוא את השירים והצלילים שהשילוב שלהם ברגע הנכון יגרום לרבים את הזיכרון המתוק והיפה הזה מתמונת הזוג המאוהב שצועד לחופה, או כשהוא רוקד את הריקוד הראשון שלו כזוג נשוי. אלה רגעים חשובים שמקדישים להם תשומת לב בבחירה נכונה וזוהי המומחיות של התקליטן שבאה לידי ביטוי בחתונה שלכם. זה מה שאתם מחפשים כשאתם צריכים תקליטן שיבטא את האהבה ברגע החגיגי שלכם.

איך בוחרים שירים טובים לחתונה?

השיר שבחרתם לחופה, יחד עם השיר שההורים שלכם מבקשים ויחד עם השירים שליוו את סיפור האהבה שלכם, זה השילוב הנכון שיוצר רגעי קסם אמיתיים והופכים את הפסקול של החתונה שלכם לנצחי ולמשמעותי. כתקליטן, אני בוחר את השירים בקפידה כשאני מכיר אתכם ומבין מה אהוב עליכם, מה מהנה אתכם, מה אתם אוהבים לשמוע ומה הכי יפתיע אתכם לטובה ברגעי הטקס והחגיגה שאחר כך.

מה חשוב בבחירת שירים לחתונה?

האורחים שלכם והטעם שלהם משתלבים בתוך רשימת הבחירות, והכל ביחד צריך לעמוד במשימה למצוא שיר טוב לכל שלב באירוע: מוזיקה להתכנסות ולקבלת הפנים, מוזיקה לחופה, מוזיקה לריקודים הרומנטיים והמרגשים שאחריה, מוזיקה לריקודים שאחרי האוכל כדי לעשות שמח לחתן ולכלה. מוזיקה טובה היא לא רק מצווה לשמחה כזאת אלא היא גם חובה נעימה מאוד להפוך את האירוע שלכם לאירוע שיזכרו בזכות רגעי הקסם והצלילים שלהם.

בחירת שירים לחתונה

חתונה

איך אמר פעם מישהו – "חתונה זה העסק הכי משתלם שיש אבל יש לו את יחסי הציבור הכי גרועים.." חתונה זו שותפות לחיים וכך תרצו להתחיל אותה. מה יותר נעים וכייף מלשבת ולבחור את המוזיקה ואת השירים לחתונה שלכם יחד. נשמע אידאלי? לפעמים זה יכול להוביל לריבים איומים. מה לעשות, הבן זוג אוהב את שלמה ארצי והיא את חיים משה, הוא מעדיף שירי רוק ופופ משנות השמונים והיא מעדיפה סלסולים עם קצת נשמה יהודית. אז מה עושים? בוחרים בתקליטן שישבור את הכלים ויכריע בין הסגנונות והסוגים השונים.

שירים לחתונה עם תקליטן מעולה

תקליטן מעולה הוא כמו עורך מעולה של סרט. הוא לא צילם כלום ולא שיחק בשום סצנה בסרט, אבל הוא יודע איך לחבר את כל הצילומים לסרט אחד מדהים. תקליטן מעולה הוא אחד שידע לעזור לבני הזוג לבחור את השיר המתאים להם לכל אחד מארבעת השלבים העיקריים בחתונה:

  • שיר הכניסה של הכלה לאולם
  • שיר הכניסה מתחת לחופה
  • שיר היציאה מהחופה (אחרי הטקס)
  • שיר הריקוד הראשון של הזוג הנשוי

ואל תחשבו שלכל זוג מתאים אותו השיר. לא ולא. כל זוג הוא ייחודי ומגיע לו רק מה שמגיע לו ולא לאף אחד אחר.

תקליטן לבחירת רשימת שירים לחתונה

המשך הערב

בכל אירוע ובמיוחד בחתונה מומלץ לבחור שרשרת של שירים שתלווה את האירוע מבחינה מוזיקלית ושייתן אופן זרימה מסוים בין חלק לחלק של החתונה. בחירת שירים אלו לחתונה לא פחות חשובה מהמוזיקה עצמה וגם אם לא ינוגנו כל השירים תימשך השרשרת כל הזמן.

ערב שכולו הנאה

תקליטן מעולה ידע להסב הנאה צרופה לזוג ולאורחים. הנאה שתגרום להם לקום שוב ושוב מהכיסאות הנוחים אחרי האוכל הנפלא ולרקוד פעם אחר פעם בלי לעשות חשבון לאף אחד. תנו לנו לעזור לכם לבחור שירים לחתונה ואת המוזיקה לחתונה ואתם תהיו מאושרים, אך לא רק אתם. התאמת המוזיקה לקהל היעד שמוזמן לאירוע תאפשר לרחבה להיות מלאה כל הערב ולאורחים מובטחת חגיגה מושלמת של מוזיקה וקצב מושלמים. מזל טוב!