שירים לחופה 2023

חתונה זה אחד מהאירועים המרגשים בחיים, הן לזוג והן למשפחה ולחברים הקרובים המקיפים אותו. כחלק מהאירוע יש מוסיקה המלווה את כל האירוע אך יש משמעות רבה לבחירת שירים המלווים את הזוג במעמד המרגש של החופה. שירים לחופה כוללים את שיר הכניסה לחופה, שירים המושמעים תוך כדי החופה במידה והזוג בוחר בכך ושיר לאחר שבירת הכוס וסיום הטקס המקודש.3

רשימת שירים לחופה 2021

שיר הכניסה לחופה מה כל כך מיוחד בו?

במהלך החתונה מושמעים שירים רבים בין אם מוסיקה בקבלת הפנים ובין אם במסיבת הריקודים, אך לשירים סביב טקס החופה והקידושין יש משמעות רבה ולרוב הם יישארו חרוטים בזיכרון. שיר הכניסה לחופה לרוב יהיה שיר מרגש, שיר אשר מביע את האהבה של הזוג והבחירה שלו להיכנס בברית הנישואין. הכניסה לחופה יכולה להיות של שני בני הזוג יחד או כאשר כל אחד מבני הזוג מלווה על ידי המשפחה שלו אל החופה אז פעמים רבות יהיו שירים שונים שילוו את תהליך הכניסה לחופה. בבחירת שיר הכניסה חשוב לבחור שיר ששני בני הזוג אוהבים, שיר המבטא את האהבה, הקשר, שיר המהווה הצהרה מסוימת של הזוג בין אם האחד לשני ובין אם לראייה משותפת שלהם את חיי הזוגיות. חשוב לבחור שיר אשר שני בני הזוג מתחברים אליו גם למוזיקה וגם למילים, למקצב, לשפה ועוד. שאלו את עצמכם האם אתם רוצים שיר בנאלי ומוכר או שיר מיוחד ובלתי נשכח.

מה הדגשים למוסיקה לאחר טקס החופה?

בסיום טקס הנישואין ומיד לאחר שבירת הכוס שם התקליטן שיר, גם שיר זה הוא בעל משמעות, זיכרון של חוויה מאחדת ומשותפת, שיר המבטא את האחדות שלכם ומסמל את תחילת החגיגות. לעיתים זה יהיה שיר המלווה את האורחים למקום הישיבה שלהם ולעיתים ילווה רק את הקטע בו האורחים ניגשים לאחל לזוג מזל טוב לאחר החופה ומוסיקת רקע תלווה אותם בדרכם לשולחן. יש אירועים בהם מיד לאחר החופה מתחילים בריקודים טרם הישיבה לאכול אז מומלץ שהשיר לאחר שבירת הכוס יהיה שיר שמח, קצבי, אשר עושה חשק לרקוד ולשמוח.

שיר כניסה לחופה

בחירת שירים לחופה

שירים לחופה הם אולי השירים המרגשים בכל חתונה. הרי זה הדבר האמיתי. החופה היא השלב בו החתונה מתקיימת באמת. השלב בו הזוג נשבע אמונים לנצח… שבוחרים שירים לחופה מתוך מבחר גדול של שירים לחתונה הם מתחלקים למספר חלקים ואנו נסקור אותו עבורכם ולאחר מכן אף נמליץ על שירים.

שיר כניסה לחופה

שיר כניסה לחופה – כשמו כן הוא – השיר בו הזוג מגיע ועולה לחופה. השיר צריך להיות מאד מרגש, זהו הרגע הוא הזוג מגיע והולך בתוך שביל שמשני צדדיו האורחים מריעים ומתרגשים. שיר הכניסה לחופה צריך להיות שיר מרגש לפחות כמו הרגע בו הוא מושמע ולהעביר את הרגש לכל האורחים.

שירי חופה

בדרך כלל לא נהוג להשמיע שירים בזמן החופה אך יש מקומות בהמם שמים שירי חופה מרגשים בתור שירי רקע בסאונד נמוך על מנת שלא יפריעו לרב לערוך את טקס החופה. כמובן שישנו השיר שצריכים לשים רגע לאחר שבירת הכוס שחייב להיות שיר משמח מאד, הרי רק הרגע הזוג הוכרז רשמית כזוג נשוי בישראל.

שיר יציאה מהחופה

השיר אותו שמים לאחר שנגמרים כל הברכות על החופה לאחר הטקס. בדרך כלל נהוג לשים שיר רקע ברוח הזמן עד שהאורחים יתפסו את מקומם ליד שולחנות האירוע.

 

שירים מומלצים לחופה

שירים לרגע המרגש שלכם

1988
"נשבע"

חיים משה

2012
"בראשית עולם"

שלומי שבת

2019
"ואם תבואי אליי"

עידן רייכל

2004
"ניצחת איתי הכל"

עמיר בניון

1983
"כלים שלובים"

גידי גוב