שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה

איך אמר פעם מישהו – "חתונה זה העסק הכי משתלם שיש אבל יש לו את יחסי הציבור הכי גרועים.." חתונה זו שותפות לחיים וכך תרצו להתחיל אותה. מה יותר נעים וכייף מלשבת ולבחור את המוזיקה ואת השירים לחתונה שלכם יחד. נשמע אידאלי? לפעמים זה יכול להוביל לריבים איומים. מה לעשות, הבן זוג אוהב את שלמה ארצי והיא את חיים משה, הוא מעדיף שירי רוק ופופ משנות השמונים והיא מעדיפה סלסולים עם קצת נשמה יהודית. אז מה עושים? בוחרים בתקליטן שישבור את הכלים ויכריע בין הסגנונות והסוגים השונים.

שירים לחתונה

שירים לחתונה עם תקליטן מעולה

תקליטן מעולה הוא כמו עורך מעולה של סרט. הוא לא צילם כלום ולא שיחק בשום סצנה בסרט, אבל הוא יודע איך לחבר את כל הצילומים לסרט אחד מדהים. תקליטן מעולה הוא אחד שידע לעזור לבני הזוג לבחור את השיר המתאים להם לכל אחד מארבעת השלבים העיקריים בחתונה:

  • שיר הכניסה של הכלה לאולם
  • שיר הכניסה מתחת לחופה
  • שיר היציאה מהחופה (אחרי הטקס)
  • שיר הריקוד הראשון של הזוג הנשוי

ואל תחשבו שלכל זוג מתאים אותו השיר. לא ולא. כל זוג הוא ייחודי ומגיע לו רק מה שמגיע לו ולא לאף אחד אחר.

שירים לחתונה בהמשך הערב

בכל אירוע ובמיוחד בחתונה מומלץ לבחור שרשרת של שירים שתלווה את האירוע מבחינה מוזיקלית ושייתן אופן זרימה מסוים בין חלק לחלק של החתונה. בחירת שירים אלו לחתונה לא פחות חשובה מהמוזיקה עצמה וגם אם לא ינוגנו כל השירים תימשך השרשרת כל הזמן.

שירים לחתונה לערב שכולו הנאה

תקליטן מעולה ידע להסב הנאה צרופה לזוג ולאורחים. הנאה שתגרום להם לקום שוב ושוב מהכיסאות הנוחים אחרי האוכל הנפלא ולרקוד פעם אחר פעם בלי לעשות חשבון לאף אחד. תנו לנו לעזור לכם לבחור את השירים ואת המוזיקה לחתונה ואתם תהיו מאושרים, אך לא רק אתם. התאמת המוזיקה לקהל היעד שמוזמן לאירוע תאפשר לרחבה להיות מלאה כל הערב ולאורחים מובטחת חגיגה מושלמת של מוזיקה וקצב מושלמים. מזל טוב!