תקליטן דתי

מציאת תקליטן דתי

כל אירוע חתונה הוא שונה ומיוחד בפני עצמו, כל זוג מתכנן את האירוע בדרך שהכי מתאימה לו, לאופי שלו ולמה שחשוב לו באירוע מרגש כזה. ההבדלים בין האירועים יכולים להיות הן במקום בו הם מתקיימים, סוג האוכל שמוגש, העיצוב של המקום, אפקטים שונים במהלך האירוע ועוד, הבדלים אשר יכולים להגיע כתוצאה מההבדלים בין העדות וכמובן שישנם הבדלים בין אירועים של הציבור החילוני לציבור המסורתי והדתי, הבדלים גדולים ורבים הקשורים למנהגים, אמונה, סגנון הלבוש, האוכל, הריקודים ועוד.

תקליטן דתי

ההבדל בין תקליטן לאירוע חילוני לבין תקליטן דתי?

כמו בהרבה תחומים בחיים גם סביב נושא חתונה יש הבדל בין אירוע חילוני לאירוע דתי. המנהגים הם שונים, הדגשים הם שונים, כל ההתנהלות סביב החתונה הינו שונה מאוד בין העולם החילוני לעולם הדתי בין היתר סביב נושא המוסיקה. אם בחתונה חילונית המוסיקה תהיה יותר עכשווית, יהיה שילוב בין מוסיקה ישראלית למוסיקה לועזית, שירים בשפות שונות כמו באנגלית, צרפתית, איטלקית ועוד, שילוב בין מוסיקת רוק, פופ, טראנס, מזרחי ועוד לרוב בחתונה דתית הסגנון המוסיקלי יהיה יותר חסידי, שמרני, מסורתי, המוסיקה תהיה יותר מתאימה  לתרבות ולסגנון של הציבור הדתי, לקהל מאמין.

תקליטן דתי לחתונה, מה מיוחד בו?

אירוע של קהל חילוני ודתי הינו שונה במהותו ולכן גם הבחירה של תקליטן לאירוע צריכה להיות בהתאם. ישנם הבדלים רבים בין חתונה חילונית לדתית במגוון נושאים פעמים רבות יש הפרדה בין גברים לנשים לכל אורך האירוע כולל גם בנושא הריקודים והמוסיקה המלווה את האירוע. תקליטן דתי אשר מכיר את העולם הדתי, יודע להתאים את עצמו לחתונה בין אם מדובר על חתונה של חב"ד, חרדים, חוזרים בתשובה ועוד, למנהגים, למסורת והדרך בה מתנהל האירוע, תקליטן דתי אשר מכיר את הסגנון המוסיקלי, ידאג לכך שהאירוע יתנהל לפי כל כללי הטקס החל מסוג המוסיקה שתתנגן בקבלת הפנים, דרך המוסיקה שתלווה את מעמד החופה וכל הנלווה וכמובן המוסיקה של הריקודים. לעיתים ילווה את התקליטן נגן חסידי, להקה או זמר מה שיאפשר לקהל להשתלב טוב יותר בצורה פעילה באירוע.