תקליטן לאירועים

בחירת תקליטן לאירוע

כמה עולה תקליטן לאירועים? איך לבחור את התקליטן המתאים לנו ביותר? כמה זמן מראש צריך לעדכן אותו על הזמנה לאירוע? על שאלות אלו ועוד ננסה לעבוד ב3 הדקות הקרובות.

תקליטן לאירועים הוא ללא ספק אחד מאנשי המקצוע המבוקשים ביותר. התקליטן אחראי על המוסיקה באירוע, אחראי על הפעלת הקהל, הנעה לפעולה שלו וכמובן משמש בין היתר גם כקריין המוביל את האירוע מחלק אחד לאחר. למשל: בחתונה התקליטן מכריז על כניסת הזוג דרך השטיח האדום אל החופה, האורחים מתקבצים מסביב ומוחאים כפיים, לאחר מכן הוא מוביל אותם לרחבת הריקודים ועוד.

תקליטן לאירועים

המוסיקה היא המפתח להצלחת האירוע שלכם:

ידוע כי המוסיקה היא זו שהופכת אירוע משעמם לאירוע מעניין, אירוע רגוע לאירוע מקפיץ והיא זו שמדברת אל האורחים שלכם וגורמת להם לזוז. מוסיקה טובה היא המפתחת לקהל אורחים שמח, סבלני, נהנה וכמובן אם אתם חולמים שהאורחים שלכם ירקדו וישמחו אתכם ברחבת הריקודים צריך לדאוג לבחור את השירים הנכונים שיקפיצו אותם מהמקום. יש שירים מדהימים בכל ז'אנר ובכל שפה. אחד הדברים החשובים בהם ייבחן התקליטן שלכם הוא למצוא את השירים המתאימים ביותר לקהל שלכם. לדוגמה אם רוב האורחים באירוע שלכם יהיו מעדה מסוימת כדאי לכלול שירים מקפיצים רבים מאותה העדה. אם הקהל שלכם שונא מוזיקה מסוג מסוים למשל (כן יש גם כאלה…) אז כדאי להפחית בה ולהיעזר יותר בשירים מסגנונות שונים.

טיפים לבחירת תקליטן מוצלח לאירוע:

ראשית כדאי לשמוע ולצפות בסרטונים של התקליטן מהעבודה שלו באירועים אחרים שהיה בהם. בדרך כלל תקליטנים מעלים סרטונים כאלה לאתר שלהם, לדף הפייסבוק, לערוץ היוטיוב ועוד. בנוסף כדאי לבחור בתקליטן מנוסה שייתן לכם הצעת מחיר אחראית, לא זולה מדי ולא יקרה מדי. שיגיד לכם בדיוק מה הוא מביא אתו מבחינת ציוד שתוכלו לוודא מראש שלא חסר לו כלום ביום האירוע. הודיע לו מספיק זמן מראש כדי לוודא שהוא זמין במועד האירוע שלכם.

המחיר הוא לא הכול:

תקליטן לאירוע יעבוד במחיר של 4000-6000 שח בממוצע אם כי ייתכן ותקבלו הצעות גם יקרות או זולות יותר. זה תלוי גם בתקליטן עצמו ואיך הוא מעריך את הזמן שלו, גם בסוג האירוע, מיקום האירוע, עונת השנה ועוד. קחו בחשבון שתקליטן זול מידי עשוי לעלות לכם ביוקר, בין אם על ידי עבודה לא מקצועית, ציוד לא מספיק טוב שהוא מגיע עמו או אפילו יכול לדפוק לכם ברז ביום האירוע. אל תיקחו סיכון בבחירת התקליטן לאירועים שלכם.