תקליטן לאירועים פרטיים

בחירת תקליטן לאירועים פרטיים

כל אירוע משמח צריך שיהיה בו מוסיקה ואם כבר מוסיקה אז כמובן להשכיר תקליטן לאירוע. התקליטן יהיה הרבה יותר זול ביחס ללהקה, תקליטן לחתונה או זמר מפורסם ולרוב גם יעשה עבודה טובה יותר והוא אינו מוגבל לשעה-שעתיים של הופעה אלא לערב/לילה שלם בדרך כלל. תקליטן לאירועים פרטיים יכול להרים משמעותית את האירוע ולמעשה ללא מוסיקה האירוע לא יהיה מספיק טוב. אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יצאו שבעי רצון מהאירוע שלכם הרי שכדאי גם לאפיין מראש עם התקליטן את סוג המוסיקה המתאימה באירוע, סוג קהל היעד, שירים או זמרים שכדאי לכלול/לא לכלול בפלייליסט של האירוע וכו'. כדאי גם לתכנן את מהלך האירוע ולוודא שהתקליטן יכין שירים ומיקסים המתאימים לאווירה באותו שלב באירוע.

איך בוחרים תקליטן לאירועים פרטיים?

  • זמינות – ראשית בודקים את הזמינות של התקליטן ביום האירוע שלנו. הרי שלא נוכל להזיז את יום האירוע ולכן די ג'יי שאינו יכול להיות זמין באופן מלא ביום/בלילה של האירוע שלנו לא יעזור לנו. מה קורה במידה ומשהו מונע מהתקליטן להגיע ביום האירוע והוא מודיע לנו את זה מאוד קרוב לאירוע?
  • מחיר – המחיר יכול לשחק תפקיד חשוב באירועים פרטיים שכן יש תקציב מסוים לאירוע שבדרך כלל לא ניתן לחרוג ממנו יותר מדי. שימו לב כי תקליטן זול מדי גם יכול לעלות ביוקר אז עדיף לעבוד עם תקליטנים בתמחור ממוצע בדרך כלל.
  • הסגנון שלכם – כונות להתחשב בהצעות שלכם בנוגע לשירים, זמרים וסוג מוסיקה שתתאים לקהל היעד שלכם.
  • תחושת בטן – לאחר שנפגשתם עם איש המקצוע, צפיתם בעבודה שלו עם לקוחות אחרים וכו'.
  • אקו"ם – מי אחראי על התשלום לאקו"ם?

 

תקליטן לאירועים פרטיים

כמה אמור לעלות לנו תקליטן לאירוע פרטי?

בדרך כלל תקליטן לאירועים פרטיים יעלה כמה אלפי שקלים בממוצע לערב. זה תלוי באיכות הדי ג'יי, בניסיון שלו, ברמת המקצועיות שלו, בזמן העבודה הנדרש במקום, בגודל האירוע, במתחם שבו מתיישבים, בציוד שצריך להביא התקליטן, האם מדובר בשירות נפרד או חלק מסל שירותים מרוכז (נניח אולם אירועים שמארגן גם צלם, קייטרינג ותקליטן במסגרת הפקת האירוע). לעתים כדאי יהיה גם לבצע השוואת מחירים ולבחון כמה תקליטנים לפני שסוגרים עם אחד מהם.