תקליטן לאירוע קטן

התקליטן שלכם לאירוע קטן

התקליטן באירוע שלנו הוא ללא ספק אחד מאנשי המקצוע החשובים במקום. הוא מוביל את האחרונים מחלק אחד לחלק אחר של האירוע, מניע אותם לפעולה ברחבת הריקודים, משמש כקריין במהלך הערב וכמובן אחראי אולי על הדבר הכי חשוב בארץ והוא המוסיקה. אותה מוסיקה שצריכה להתאים לאווירה, לחלק הספציפי באירוע וכמובן להזיז ולשמח את האורחים. בחירת תקליטן לאירוע קטן לא נעשית בקלות ראש ולכן חשוב לבצע את ההחלטה בחכמה.

תקליטן לאירוע קטן

איך לבחור תקליטן לאירוע קטן?

  • הזול עשוי לעלות לכם ביותר – המחיר של תקליטן לאירועים מקצועי נע בין 4000 ל8000 ₪ בממוצע. אולי באירוע קטן וקצר יותר המחיר יהיה מעט נמוך יותר אך קחו בחשבון שתקליטן זול מדי הוא תקליטן מתחיל, חסר ניסיון או כזה שאין לו כלים מספיק מקצועיים והוא רק מחפש לצבור ניסיון על חשבונכם. לעתים לאירועים קטנים כמו אירועים של 20-30 אנשים ובגינה של מישהו ייתכן והתקליטן ייקח 2000-2500 ₪ ועדיין יעשה עבודה טובה. קחו בחשבון את מחיר התקליטן בהתאם לגודל ומיקום האירוע.
  • המלצות – בדקו המלצות על התקליטן בפייסבוק, באתר שלו, בגוגל מיי ביזנס, באתרי אינדקס שהוא רשום אליהם וכמובן מאנשים שהוא היה באירוע שלהם. בקשו אישור לדבר עם לקוח או שניים שלו בעבר.
  • זמינות – האם התקליטן זמין ביום האירוע שלכם ובשעות שאתם צריכים? אין לו לחץ לגבי האירוע שיש לו למחרת והוא לא יעזוב אתכם בשעה מוקדמת או ילחץ לסיים את האירוע?
  • דוגמאות – בדקו סרטונים של התקליטן שהוא מעלה לאתר שלו ולערוץ היוטיוב שלו… בדקו את המוסיקה שלו, רמת הביצוע, ההפעלה והשיתוף פעולה של הקהל ועוד.

כמה תקליטן אמור לעלות לי?

כאשר אנו מארגנים אירוע קטן אנו לוקחים בחשבון גם תקציב צנוע יותר בהתאם ולכן שאלת המחיר של התקליטן בוודאי תעסיק אותנו. המחירים של 4 עד 8 אלף שקלים בממוצע יהיו לתקליטן באירוע גדול בדרך כלל כמו חתונה, בר/בת מצווה וכד'. לאירועים קטנים יותר ייתכן ותמצאו תקליטנים לאירוע במחירים מוזלים יותר אך קחו בחשבון שזהו פחות או יותר טווח המחירים הצפוי.