תקליטן לבר מצווה

בחירת תקליטן לבר מצווה

אירוע בר המצווה הוא אחד האירועים החשובים והגדולים בכל חייו של גבר יהודי. בהגיעו לגיל 13 הוא חוגג את בר המצווה, אירוע המציין את הפיכתו לגבר על פי ההלכה היהודית. כעת הוא אחראי למעשיו ונחשב לנער בוגר. על כן חשוב לחגוג את המאורע המשמח עם המשפחה והחברים ולרוב מדובר יהיה באירוע מתוקתק ומאורגן עד לפרטים הקטנים ביותר, כאשר אורחים מכל קצוות הארץ יגיעו לחגוג עם המשפחה את ציון הדרך החשוב. בין הדברים החשובים לדאוג להם לאירוע תצטרכו לדאוג לאוכל, תפאורה, אטרקציות, תוכנית אומנותית וכמובן תקליטן לבר מצווה.

תקליטן לבר מצווה

החשיבות של התקליטן באירוע שלכם:

התקליטן הוא אחד האנשים המרכזיים באירוע שלכם. מלבד העובדה שהוא מוביל את האירוע כקריין, מדריך את האורחים מה לעשות ומתי ומכריז על דברים שונים במהלך האירוע, הרי שהוא גם צריך לדאוג לשירים, מיקסים ולהשמעת המוסיקה הכי טרנדית שיש באותה התקופה וכזו גם המותאמת לקהל היעד באירוע. כך למשל באירוע בר המצווה בו מרבית האורחים או לפחות אלה שלכובדם נעשה האירוע – הם בני 13 הרי שמדובר בנערים ששומעים את המוסיקה הטרנדית שהולכת היום. סביר להניח שהם לא ישמעו מוסיקה רומנטית מלפני כמה עשורים וגם לא בהכרח שמוסיקה באנגלית תמיד תדבר אליהם (אלא אם כן מדובר בלהיטים בינלאומיים מובילים המוכרים בכל מקום). התקליטן יצטרך לעשות את השילוב הנכון שיתאים גם לחבר'ה הצעירים וגם המבוגרים באירוע כשהדגש הוא בעיקר על החבר'ה הצעירים. כמו כן התקליטן צריך לדעת לדבר בשפה של הנערים הצעירים, להלהיב אותם ולדעת לעבוד אתם. קהל היעד של חתונה הוא קהל שונה מזה של בר/בת מצווה וצריך להיות מוכן בהתאם.

כמה עולה תקליטן לבר מצווה?

תקליטן לבר מצווה עשוי לעלות לכם בין 4000 ל-6000 ₪ בממוצע. יש גם תקליטנים יקרים יותר וגם מוזלים יותר אך זה הממוצע המקובל. זה תלוי כמובן בהרבה משתנים יש לקחת בחשבון שבעונת הקיץ העמוסה באירועים לרוב תקליטנים וגם אנשי מקצוע אחרים גובים מחירים גבוהים יותר מאשר בחורף. כמו כן כדאי לשריין מראש את התקליטן עבור האירוע שלכם.