תקליטן לחתונה מחיר

מחיר תקליטן לחתונה

אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל אירוע הוא כמובן התקליטן. בסופו של דבר המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, בוודאי אירועים משמחים. היא מניע את האורחים, מספקת להם נוחות, מכניסה אותם לאווירה הנדרשת באותו שלב באירוע ועוד. לעתים רבות גם התקליטנים באירוע דואגים להנחות באמצעות המיקרופון את הקהל על מהלך האירוע, לשלהב את הקהל ועוד. כמה עולה תקליטן לחתונה ואיך בוחרים אחד כזה?

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת תקליטן לחתונה?

  • מי משלם לאקו"ם עבור השימוש בשירים?
  • האם התקליטן נשאר עד הבוקר? אם לא עד איזו שעה הוא נשאר? יש תקליטנים שמקובעים לגבי שעת סיום האירוע מה שעשוי בסופו של דבר להוביל לשליחת האורחים הביתה מוקדם יותר בצורה קצת פחות נעימה.
  • מה כולל השירות שאתם מקבלים?
  • האם הוא עושה גם קריינות במהלך האירוע?
  • אילו סוגי שירים ומוסיקה הוא יכול לבחור לאירוע?
  • ועוד.

 

תקליטן לחתונה מחיר

כמה עולה תקליטן לחתונה?

עלות של תקליטן לחתונה ינוע בדרך כלל בין 3,000 ל-10,000 ₪. טווח המחירים הוא גדול כיוון שהמחיר עשוי להשתנות בין תקליטן אחד לאחר, בהתאם לסוג החבילה שאתם סוגרים מול אולם האירועים (לדוגמה: לעתים אולם האירועים יוכל לדאוג לכם לתקליטן IN HOUSE מסגרת החבילה של השכרת המקום ובכך תוכלו לחסוך עלויות משמעותיות. כמו כן מחיר תקליטן לחתונה עשוי להשתנות בהתאם למיקום האירוע, כמות השעות שהתקליטן לאירוע צריך להיות, בקשות מיוחדות מבחינת שירים ומיקסים חדשים שצריך לעשות לאירוע וכו'.

הצלחת האירוע שלכם תהיה מבוססת במידה רבה על איכות התקליטן:

תקליטן הוא איש מקצוע מרכזי באירוע והצלחת האירוע תהיה מבוססת לרוב על איכות הדי ג'יי לחתונה שלכם, הכריזמה שלו והיכולת שלו להניע את קהל האורחים באירוע. כמו כן תקליטן מקצועי ידע להכין את השירים המתאימים ביותר לכל שלב באירוע וגם להתחשב ברצונות בני הזוג ו/או מארגני החתונה. לדוגמה: במקרה של קהל יעד רב מעדה מסוימת מאחד הצדדים של החתן/הכלה כדאי יהיה לשלב גם שירים מאותה עדה על מנת לכבד את התרבות ממנה מגיעים האורחים ובני המשפחה. העבודה של התקליטן כפי שהבנתם מתחילה עוד לפני האירוע עצמו ולכן חשוב לבחור בתקליטן איכותי שניתן יהיה לסמוך עליו באופן מלא.