תקליטן ליום הולדת

תקליטן לימי הולדת

אירוע יום הולדת הוא אירוע משמח הנערך פעם בשנה. כיאה לאירועים משמחים חובה לשלב מוסיקה באירוע שלכם. כמובן שבאירוע קטן של כמה חברים בבית לא נהוג להזמין תקליטן וגם אין בכך צורך. אולם באירוע מאורגן, בין אם הוא ביתי או בכל מקום אחר, שיש בו כמה עשרות אורחים, תוכנית אומנותית, אוכל טוב והרבה עניין אז כמובן שצריך תקליטן ליום הולדת שירים את האווירה, יהפוך את האירוע למסיבה בלתי נשכחת וידאג להרים את האורחים.

תקליטן ליום הולדת

היכן נערכת יום ההולדת?

ראשית, כדי לבחור תקליטן מתאים, צריך לקחת בחשבון את המקום בו נערכת יום ההולדת. כך למשל אם האירוע נערך בטבע ואתם צריכים שהתקליטן יארגן רמקולים, מערכת הגבלה וגנרטור לחשמל צריך לבדוק אם הוא יכול לספק דבר כזה וכמה זה יוסיף למחיר שלכם (מן הסתם תהיה תוספת משמעותית למחיר). במידה והאירוע נערך בבית, יש חשמל וייתכן ורמקולים פשוטים יותר יספיקו כיוון שגם ככה הווליום מוגבל עד לרמה מסוימת כדי לא להגזים ברעש שעושים לשכנים. כאשר מדובר בגן/אולם אירועים אמור להיות במקום כבר רמקולים ומערכת הגברה מוכנה, עם נקודות חשמל וכו'. מלבד נושא הציוד המיקום גם עשוי להשפיע על נוחות התקליטן, המרחק שלו מהמקום ועל המחיר הסופי שלו.

איזו מוסיקה שמים באירוע יום הולדת?

איזו מוסיקה נבחר להשמיע ביום ההולדת? זה כמובן תלוי בסוג האירוע. אם מדובר ביום הולדת לילד שלכם אז בהתאם לגיל הילדים שיהיו באירוע תרצו להשמיע מוסיקה בהתאם. במידה והאירוע לאנשים מבוגרים יותר המוסיקה תשתנה בהתאם. האם הקהל שלכם אוהב מזרחית? יוונית? לועזית? מוסיקה של עדה מסוימת? ועוד…

איך לבחור תקליטן ליום הולדת?

מלבד המחיר יש שיקולים נוספים לבחירת התקליטן. ראשית בהתאם לסוג וגיל האורחים תצטרכו לבחור תקליטן ליום הולדת שיכול לספק לכם את השירות לאותם אורחים. יש תקליטנים שלא עובדים עם קהל מבוגר ומתמחים בימי הולדת לילדים ויש שלא עובדים עם קהל של ילדים אלא מחזיקים דווקא במכלול סטים של שירים לקהל המבוגר יותר. כמו כן תרצו לוודא שהתקליטן זמין באירוע שלכם ומה קורה במידה והוא לא יהיה זמין באותו המועד בשל סיבה מסוימת. כמו כן תרצו לבדוק את תיק העבודות של התקליטן שזה בעצם להאזין לעבודות שלו וסרטונים שלו עם המוסיקה שהוא מפעיל באירועים ולהתרשם מהעבודה.