תקליטנים לאירועים

תקליטנים לאירועים מוצלחים

תקליטנים הם כמו טבחים. הם מכינים לכם משהו שמישהו אחר יצר אבל בלי ההגשה שלהם אין למוזיקה חיים משל עצמם. וממש כמו טבחים גם התקליטנים מתחלקים לשני סוגים –  טובים ופחות טובים. התקליטנים הטובים, כמו הטבחים הטובים מסווגים לפי תחום הפעילות העיקרית שלהם והם מתמחים לרוב בסוג מסוים של אירועים, או סוג מסוים של מוזיקה או לחתך גילאים מסוים. כשאתם מזמינים מומחה הביתה כדי שיבשל לכם אווז צלוי ביין מדרה אתם מצפים שאת זה הוא יעשה הכי טוב בעולם ושלא יספר לכם כי הוא יודע לבשל הכל טוב. ככה גם עם תקליטנים. מי שמבשל הכל – הכל יוצא לו ממוצע.

תקליטנים לאירועים

תקליטנים שונים לאירועים שונים

לכל אירוע המוזיקה שלו ולכל אירוע התקליטן שלו. מסיבת שחרור אינה דומה למסיבת חתונה ומסיבת חתונה לא דומה למסיבה במועדון. בואו ונבדוק מה אתם צריכים לאיזה אירוע.

תקליטן לחתונה

קודם כל תשאלו את עצמכם איזה סוג של חתונה אתם מתכוננים לערוך? באולם עם 500 מוזמנים? במסעדה יוקרתית עם 120 אורחים? בבית מלון עם כל החברים של ההורים מוועד העובדים? או על חוף הים לאור השקיעה עם החברים הקרובים? תקליטן חתונות טוב ידע בדיוק אם סוג החתונה מתאים לו או שלא. שמתלבטים בין תקליטנים לאירועים צריכים תקליטן חתונות טוב שזה לא אחד שיודע להעביר שירים מסגנון לסגנון בגלל שהוא ראה גם צעירים וגם קשישים בקהל, אלא זה אחד שידע לזרום עם הקהל שלו בזמן אמיתי וידע להתאים את המוזיקה לא לפי מה שהוא רואה אלא לפי איך שהקהל שומע ומגיב.

תקליטן למסיבה

במסיבה חתך הגילאים הוא בדרך כלל אחיד. אם מדובר על מסיבת שחרור מהצבא יהיו אלה חבר'ה בני עשרים פלוס ואם זו מסיבת פורים פרועה יהיו אלה בני ארבעים פלוס וכדומה. תקליטן למסיבה אמור להיות מעודכן בכל הטרקים המובילים והמוכרים אבל להביא גם טוויסט משלו. רק להשמיע את המוכר והידוע זו חכמה קטנה. להביא לקהל את האיזוטרי המתאים ואת המוזר שמדליק זו האומנות של תקליטן מסיבות טוב.

באתר תמצאו גם שניתן להזמין תקליטנים מחו"ל ואף תקליטנים שהם בצמרת העולמית של התחום.