DJ לחתונה

למוזיקה יש מגוון השפעות מוכחות על המוח ועל תפקוד האדם. המוזיקה הנכונה תשדרג לכם את האירוע: תתאים אותו אליכם ואל שאר המשתתפים ותתרום לחתונה בלתי נשכחת שתיזכר כחוויה משמחת, מרגשת ומקפיצה במיוחד!

מוזיקה לחתונה: שיהיה במזל טוב!

סגנונות מוסיקה שונים הוכחו במספר רב של מחקרים כמשפיעים על רגשות, מחשבות ותפקוד האדם בצורה שונה. בטקסי זיכרון תמיד ישמיעו מוזיקה עם מלודיה נוגה, בשיעורי יוגה ישימו ברקע פסקול מרגיע הנוטה לצלילים טבעיים, אף היהדות השכילה להבין את יכולתה של המוזיקה להשפיע על מצב הרוח: בימי אבלות, כמו למשל בספירת העומר, לא נהוג להשמיע מוזיקה. לעומת זאת, בחתונה ברור שנרצה להשרות אווירה שמחה על האורחים ובייחוד על החתן והכלה שחוגגים את אהבתם! שילוב של מוזיקה רגועה, נינוחה ונעימה בתחילת האירוע, מוזיקה נוסטלגית ומרגשת לכניסה לחופה ולריקוד הראשון של החתן והכלה, למשל ולחלקים האחרים של האירוע – נרצה די ג'יי שיקפיץ, ירקיד וירים את הרחבה בשלב הריקודים.

DJ לחתונה

למה חשוב להשקיע מחשבה בבחירת Dj לחתונה

מחקר מעניין בנושא השפעת המוזיקה הראה כי כאשר מתאמנים שמעו מוזיקה, הם הפיקו יותר תועלת באימון (בהשוואה לאלו שלא האזינו לצלילים בעת האימון). עוד נמצא כי סגנון המוזיקה השפיע על תוצאותיהם – קצב המוזיקה היה בסנכרון עם קצב האימון ולכן ככל שהמוזיקה הייתה יותר קצבית ו"מקפיצה", התוצאות היו טובות יותר ומשך האימון התארך (בעת חשיפה למוזיקה אהובה, פחות נוטים לשים לב לכאב פיזי). נתון זה יכול להכריע את הכף בבחירת DJ לחתונה כי בחירה נכונה של המוזיקה, תצליח להשאיר אתכם בנינוחות זמן רב ברחבה כדי למצות את האירוע עד תום! ביום החשוב הזה לא תרצו להתעייף לשנייה: רק לשמוח ולרקוד כמה שיותר, עד שתיפלו מהרגליים.

פלייליסט ייחודי שיכבוש את לבבות המוזמנים

די ג'יי מומלץ לחתונה הוא כזה שיודע להתאים לכל אירוע את הפסקול הייחודי לו בהתאם לסגנון החתונה. המוזיקה יכולה לבנות מתח וציפייה ולהתעצם ככל שהאירוע עובר. Dj מיומן יצליח להתאים את סגנון המוזיקה לשלבים השונים באירוע (כאמור בחלק המינגלינג, בחופה ובריקודים) בצורה מדורגת וחלקה.

בנוסף, דבר מוכר הוא שלא כולם בהכרח מתחברים לאותה המוזיקה, לכן נהוג להתאים אותה לקהל היעד לפי עדות, דת, גיל, סגנון ומוזיקה זמנית ועל זמנית בדגש על גיוון ו'טעימות' מכל דבר. פלייליסט שמכיל קצת מכל דבר (כדי שהרוב יוכלו להתחבר ולהרים) זה הכי אידאלי.

Dj מושלם לחתונה

אתם צריכים לסמוך על הדי ג'יי שלכם ולהיות רגועים שהשכרתם שירותיו של מקצוען בעל המלצות ויכולות מוכחות, מפני שדי ג'יי טוב לא רק ישקיע זמן הכנה מראש להכנת פלייליסט וישחרר אותו כמו שהוא, אלא יתאים אותו בשטח. אם למשל נאמר לדי ג'יי שישים מוזיקה באנגלית אבל הוא רואה שאנשים פחות רוקדים ופחות "עושים שמח", הוא ישכיל לתמרן את המוזיקה ככה שתתאים למה שקורה ממש עכשיו ברחבה (הוא יוסיף קצב או יחליף סגנון/שיר ובעיקר יהיה נוכח ומוביל).

בחירת DJ לחתונה

הדייסה שבישלתם

כדאי לכם להשקיע בבחירת תקליטן לחתונה – על ידי סקירת המלצות וחוות דעת בעיקר. פחות כדאי להתרשם מסרטונים של אירועים קודמים. כאמור, לכל אירוע מתאים מוזיקה משלו, לכן אולי תראו סרטון עם מוזיקה שלא מתאימה לכם, זה בסדר. Dj לחתונה ידע להתאים את הסגנון אליכם ולא לפי טעמו המוזיקלי האישי או 'העתק הדבק' מאירוע שלא מדבר אליכם. תמיד כדאי גם לדבר עם הdj. לראות שאתם באותו הראש ושהוא מבין את החששות, הרצונות והצרכים שלכם.

עם זאת, ברגע שבחרתם תנו לו דרור לפעול בהתאם לאינסטינקטים שלו, שהרי זה אינטרס שלכם אבל גם שלו, שתהיו הכי מרוצים ושמחים שיש.

לסיכום

כבר בעבר הרחוק ידעו: מה שמניע את החגיגה, הם הקצב והמנגינה. עם זאת, בחירת dj לחתונה היא הרבה יותר מאשר בחירת שירי חופה ועוד שירים לחתונה. תקליטן מומחה ידע למקסם את הרגעים המרגשים עם מוזיקה מתאימה שלא תשאיר עין יבשה, להתאים בשטח את המוזיקה לטעמם של האורחים, לשמור על גיוון ועניין קצבי שישאיר את כולם על הרחבה, ובעיקר – להשרות על המוזמנים אווירה שתשאיר טעם של עוד. כל האמור לעיל מצביע מדוע חשוב להשקיע זמן בבחירת הdj לחתונה שלכם.